UXDE dot Net Wordpress Themes

Gülmeye Hazır Olun! Adnan Oktar ve Kızlarının Dansı…

Yazar: Tarih:

Son aylarda Sosyal Medya‘ya bomba gibi düştü Adnan Oktar. A9 Kanalı üzerinden yaptığı televizyon programları ile, özellikle bayan konukları ile karışılıklı etkileşimleri ile insanlar tarafından tanınmıştı. Sohbette eksik olmayan “maşallah” ve “inşallah” sözleri, tabii bir de Adnan Oktar’ın “Beni ne kadar seviyorsunuz?” sorusu ve konuklarının bu soruya verdikleri “Sizi dünyalar kadar seviyorum hocam, sizi büyük bir aşk ile seviyoruz hocam.” tarzı cevapları Sosyal Medya’da ve normal hayatta herkesin dilindeydi.

Peki ama ya dansı?

Şimdi gelin sözü fazla uzatmadan club ışıklandırmaları eşliğinde Adnan Oktar ve kızlarının yabancı müzikler ile müthiş bir uyum içinde yaptıkları dansı hep birlikte izleyelim.

GÜLMEYE HAZIR OLUN!

İŞTE ADNAN OKTAR ve KIZLARININ DANSI!

Yazar Hakkında

Burkay Aydın

 • http://www.fatihpolat.com Fatih Polat

  Çok ilginçtir, izlerken dikkat edin, hipnoz yahut bir başka denge bozan işlemlerin ardındandır ki sanırım, hoca ne yaparsa onlarda onu yapıyor hep beraber. Hoca bırakıyor onlarda bırakıyor. Hoca , maşallah diyor onlarda inşallah diyor.

  Hep bir taklid, hep bir tastik…
  Sizcede ilginç değil mi?

 • yılmaz

  Hoca dediğiniz kişi kişilik bozulması oldu? Nasılmı?
  Kendisine bir İğne yapıldı ve deli ile akılı arasında bir duruma dönüştü.

  Artık bunun yazılarına inanmayın ama 15 yılı öncesinde yazmış olduğu kitaplar halen okunabilir.

  Ne yazık ki Kafirler durmuyor ve İyi olanları tek tek saf dışı ediyorlar

 • http://facebook yunus öten

  bu adam ben eskiden çok severdim şeytan hiç sevmezdim ve şimdi sanki şeytan olmuş şeytanlarlar oturp kalkiyor resmen onu tv pogram izledim inanmadim desem bir baktim gerçekten de adam yoldan çikmiş artik allah kimseyı o hale düşürmesin adam resmen şeytan olmuş