UXDE dot Net Wordpress Themes

Yenibiris.com’da İlan Vermenin Fiyat Avantajı

Yazar: Tarih:

Yenibiris.com son dönemde en çok öne çıkan kariyer sitelerinden biri. Bu aralar reklam kampanyalarıyla da kendilerini duyuruyorlar. Fiyatları da baya bir uygun rakip firmaları olan Kariyer.net’e göre…

İstatistiklerden de haber vermek gerekirse, Alexa’da Kariyer.net Türkiye sıralamasında 59.’cu sırada, Yenibiris.com ise 179. sırada an itibariyle. Kariyer.net’in ilk meşhur olan kariyer sitesi ve domain isminden dolayı arama motorlarında daha büyük avantaja sahip olduğu da bir gerçek.

 

yenibiris.com 1 Yenibiris.comda İlan Vermenin Fiyat Avantajı

Yenibiris.com’dan İndirim Almak

Ancak Yenibiris.com potansiyel müşterisini kazanmakta daha kararlı Kariyer.net’e göre. Eğer sitelerine üye olduktan sonra fiyatları biraz bütçenizi aşacak şekilde bulduysanız ve Yenibiris.com’a telefonunuzu kaydettiyseniz, sizi birkaç gün içinde arayıp kesenize uygun bir indirim yapıyorlar.

Ben beklemek istemiyorum direk almak istiyorum fiyat indirimimi diyorsanız sitelerini ziyaret edip iletişim bilgileriyle bir indirim talep edebilirsiniz.

Yenibiris.com büyümekte olan ve gerçekten güzel müşteri politikaları yaratan bir marka olmayı başardığından, şimdiden Kariyer.net’in yıllardır süren monopolisi sona erdirmiş gözüküyor. Şimdi bence Yenibiris.com’un daha yaratıcı viral kampanyalara ihtiyacı var.

Fiyat avantajında yakaladığı başarıyı sürdürmeleri mümkün gözüküyor. Ancak şehir içinde yaptıkları reklamları azaltıp, dijital pazarlamanın kreatif yanını kullanmaları gerekli artık. Çünkü viral pazarlama çok daha ucuza mal oluyor ve çok daha geniş kitlelere yayılıyor.

Pazarlama masraflarını bu şekilde azaltıp, fiyatlarını biraz daha düşürürerek, çok daha büyük bir kitleye ulaşabilmeleri mümkün. Aslında şu an itibariyle de Yenibiris.com fiyatları diğer markalara nazaran oldukça uygun, özellikle de bir indirim aldığınızda.

Bu nedenle gelecekte fiyatların daha da düşmesini beklemek yerine Yenibiris.com’la irtibata geçerek onlardan bir indirim talep edebilirsiniz. Onlar için önemli olduğunuzu göstereceklerdir, size bunu garanti edebilirim.

Yenibiris.com İstatistiki Bilgileri

Özgeçmiş sayısı: 13 milyon

Kurumsal üye sayısı: 77 bin

Aylık yeni ilan sayısı: 40 bin

Günlük tekil ziyaretçi sayısı: 120 bin

Aylık tekil ziyaretçi sayısı: 1.5 milyon

Günlük sayfa görüntüleme sayısı: 1.9 milyon

Aylık sayfa görüntüleme sayısı: 57 milyon

 

Yazar Hakkında

Levent Cem Aydan

Crowdsourcing, dijital pazarlama ve girişimcilik ekosistemi gurusu. Birçok dijital sektör girişimine imza atmış seri girişimci. Şimdilerde tarihi baştan yazacak sosyal ağ Oblogi'nin kullanıma açılması için didinen duran, aynı zamanda online eğitim sektöründe konuşlanan gizli komutan. Deli.